pondělí 26. října 2015

PODZIMNÍ PLETENÍ

Pomalu nám nastávají ty dlouhé podzimní večery a abych neseděla jen u šicího stroje, vytáhla jsem z mých obřích zásob klubíčka a upletla svetr. Delší pod zadeček s vázačkou. Nikolce do školy.
Skvělá inspirace z časopisu BURDA KRATIVNÍ PLETENÍ PRO DĚTI 0-8LET - 8/2014 -  jsou tam opravdu pěkné modely, takže určitě doporučuji
V popisu je svetřík vyšitý s více květy, ale já nakonec vyšila jen jeden. Dlouho jsem na pleteninu nevyšívala, vůbec mi to nešlo, čtyřikrát jsem musela párat a tak jsem to množství zredukovala -)

Fotím ráda, ale pořád hrozně a ještě se starým foťákem, barvu svetru mám na každé fotce jinou. Nejblíže je ta s časopisem.Abych se vrátila k pletení. Háčkovaná ozdoba nebyla nějak náročná. Knoflíčky si vybrala Nikolka sama a protože se jí líbily oboje, pěkně jsem je prostřídala.
Pletla jsem na kruhových jehlicích č.4 z příze
RED HEART - 100% acrylic a stačilo mi 30 dkg
No a potom mne napadla čepice, ta by neměla chybět. Tak jsem ji v páteční večer upletla a v sobotu předala. Nikolka spokojená a já taky, sedlo všechno jak má :-)

Nemyslete, že budu teď lenošit, hned jsem nahodila očka na svetr pro Štěpku, ať mu to není líto..

Přeji Vám krásné dny a moc děkuji, že mi tu necháváte takové krásné komentáře ♥
S láskou Hana ♥

10 komentářů:

 1. Děkuji za pochvalu a milou návštěvu ♥ Hana

  OdpovědětVymazat
 2. Haničko, je vidět, že ti jde, na co sáhneš! Nádhera!
  Posílám pozdravy, Helena

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Helenko, Ty jsi hodná ♥, není to tak vždycky :-)), ale když se zadaří, tak mám radost :-))) Měj se krásně ♥ Hana

   Vymazat
 3. Hani, moc se Ti povedl a Nikolka bude veliká parádnice.
  Jana

  OdpovědětVymazat
 4. Dobre sa staráš o vnúčatká! Skvelá práca! Ja som kedysi, keď boli naše deti ešte deti, štrikovala veľa, prakticky stále som mala niečo rozrobené. Keď dospeli, už o moje štriky-miky nestáli a skončila som. Ale raglán som nerobila nikdy, tebe sa vydaril!
  Pááá

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Danielko, byla jsem na tom s tím pletením stejně :-) a tak jsem ráda, že teď můžu pokračovat pro vnoučata, zatím všechno co jim vytvořím, nosí :-) Měj se moc pěkně ♥ Hana

   Vymazat
 5. Teda Hani, ty jsi suprová babička !!!
  Nikolka má parádní svetřík i s čepicí. Už se těším co nám ukážeš příště.
  Měj se krásně. Jana

  OdpovědětVymazat
 6. Janinko, děkuji za poklonu :-) to víš, že mne těší, že se výtvory dětem líbí a nosí je, to je nejdůležitější. Měj se krásně ♥ Hana

  OdpovědětVymazat